135. Statuetă decorativă din porțelan Katzhütte, reprezentând pereche de dansatori, prima jumătate a sec. XX

  • Atelier Katzhütte
    lot.estimate: 800,00 EUR
    lot.estimate: 800,00 EUR - 1.200,00 EUR
exemplarul 74
porțelan modelat, glazurat, pictat; email policrom
  • custom: 49 x 34 x 16,5 cm