122. Écritoire Napoleon III, pentru călătorie, cu medalion central monogramat și intarsiat cu sidef și alamă, sfârșitul sec. XIX, provine din colecţia Lucrezia și Ion Pacea

    lot.initial-price: 200,00 EUR
    lot.sold: 500,00 EUR
    lot.initial-price: 200,00 EUR
    lot.sold: 500,00 EUR
lemn; material textil; călimări din sticlă; alamă; sidef
  • custom: 10 x 29 x 22 cm