3. ”Artemis” - zeița vânătorii, statuetă decorativă din bronz, începutul sec. XX

  • Atelier european
    lot.estimate: 100,00 EUR - 200,00 EUR
    lot.sold: 400,00 EUR
bronz patinat
  • depth: 25 cm
  • width: 14 cm
  • height: 62.5 cm