9. Fotoreportaj (Case de lemn în Piatra Neamț) [1976]

  • Ion Grigorescu
    lot.shop-sell-price:
semnat dreapta jos, în creion, "Ion Grigorescu"; numerotat, intitulat și datat stânga jos, în creion, "8/10, Case de lemn în Piatra Neamț, 1976"
litografie
  • width: 51.5 cm
  • height: 36.5 cm
1976