12. Cruce de mână din lemn, cu numele proprietarului ”Stana”, atelier românesc, probabil Oltenia, sec. XIX, piesă rară, de colecție

    lot.initial-price: 200,00 EUR
    lot.sold: 250,00 EUR
lemn policrom, sculptat manual
  • width: 8 cm
  • height: 26 cm