87. Axblatt (din seria "Fünf Lithographien”)

  • Joseph Beuys
    lot.estimate: 500,00 EUR - 900,00 EUR
    lot.sold: 800,00 EUR
semnat central jos, în creion, "Joseph Beuys"; numerotat și notat stânga jos, în creion, "6/12, a.p"
cromolitografie
  • width: 56 cm
  • height: 75.5 cm
provenance
licitația Karl und Faber, Munchen.