148. Oglindă și consolă în stil Blackamoor, din lemn pictat policrom cu decor în trompe l'oeil, a doua jumătate a sec. XIX

    lot.shop-sell-price:
lemn sculptat, cizelat, pictat policrom
Sunt prezente deteriorări în stratul pictural. Oglinda prezintă central un evantai din lemn cu elemente lipsă.
  • custom: consolă: 102 x 124 x 57 cm; oglindă: 153 x 104 cm