44. Impresionant paravan tip Coromandel, din laque de Chine, decorat cu pietre semi-prețioase și intarsii cu sidef, China, sfârșitul sec. XIX

  • Atelier chinezesc
    lot.estimate: 2.000,00 EUR - 3.500,00 EUR
    lot.sold_post: 3.750,00 EUR
lemn pictat; laque de Chine, pietre semi-prețioase, intarsii cu sidef
  • width: 240 cm
  • height: 183 cm