13. Măsuță marocană din lemn exotic, decorată cu intarsii din sidef [sec. XX]

    lot.estimate: 150,00 EUR - 250,00 EUR
    lot.sold: 400,00 EUR
lemn; sidef
  • custom: h= 50 cm; d= 53 cm
sec. XX